2015 yılında 50. Yılını kutlayan DPE Şirketler Grubumuz bu süre zarfında ülkemizde ve çalışmalar yaptığımız yabancı ülkelerde Müteahhitlik,Tarımsal Sanayi, Savunma Sanayi ve Enerji sektörlerinde önemli roller oynamıştır.Bu başarı yolculuğumuz siz müşterilerimizin katkısı ve çalışanlarımızın tutkusu ile mümkün olmuştur.

Bu süre zarfında önümüzdeki zorlukları aşmak ve tüm müşterilerimizin beklentilerini yerine getirmek için sürdürülebilir iş uygulamalarını güçlendiren stratejik girişimlerimizi yeniden yapılandırdık ve bunu yaparken de müşteri deneyimi, operasyonel verimlilik ve insanımızın gelişimini arttırmaya odaklandık.

2015 ve 2016 yıllarında özellikle performansını arttırmak isteyen grubumuz organik- inorganik ortaklıklar ve şirket satın almaları ile büyümeye devam etmeyi planlamaktadır.

Gelecekte siz müşterilerimiz ile kol kola yürümeye devam etmeyi gönülden dilemekteyiz.

Faaliyetlerimizde her zaman yanımızda olanlara DPE şirketler Grubu olarak tekrar teşekkür eder ve saygılarımızı iletmek isteriz.

DPE Şirketler Grubu web sitesine zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz ve sizlerden gelecek ve yapıcı olacak her türlü geribildirimi beklediğimizi bilmenizi isteriz.

Saygılarımla

Ali İhsan ULUSOY
DPE Group Şirketler Başkanı