Dpe İnşaat ve Taahhüt
Dpe İnşaat ve Taahhüt

DPE İnşaat Ticaret Ltd. Şti. olarak 1978′ de Ankara ‘da Proje , Mühendislik ve Taahhüt alanında çalışmalara başlayan grup şirketimiz, kuruluşundan bu yana başta Türkiye olmak üzere, Ortadoğu, Kuzey ve Orta Afrika, Doğu ve Orta Avrupa’daki çeşitli ülkelerde birçok inşaat projesine başarı ile imza atmıştır.

2001 yılında yeniden yapılanarak gerek kendi sermayesi, varlıkları ve oluşumu gerek teknik ve idari kadrosuyla faaliyetlerini yenilenerek sürdürmeye devam etmekte olan grup şirketimiz bu geçiş döneminde, DPE Uluslararası Ticaret Ltd.Şti’nin denizaşırı tecrübesinden ve bağlantılarından yaralanarak yurtdışı proje faaliyetlerini arttırmıştır.

İş yönetiminde global kalite standartlarına olan tavizsiz bağlılığı şirketimizin otuzbeş seneyi aşkın bir süredir istikrarlı büyümesine olanak sağlamaktadır.

DPE İnşaat Ticaret Ltd. şu anda dünyanın en zorlu bölgelerinde tasarım, mühendislik, proje yönetimi ve inşaat işlerini yürütme konusunda ihtisaslaşmış bir kuruluş olup, riskleri yönetme konusunda büyük bir beceriye sahiptir.

Şirketimizin yaptığı çalışmalar arasında; Sağlık Tesisleri Otel & Turizm Tesisleri, İş Merkezleri & Ofis Binaları, Konutlar, Tarihi Korumalar, Ticaret & Alışveriş Merkezleri, Ordu için Konaklama ve Karargah Binaları, Sanayi Tesislerini saymak mümkündür.